kungi

RTM Scramble Cup 2021

Mums katram pagalmā, bērnudārzā, skolā, tehnikumā, koledžā, universitātē utt., ir bijis tas viens labākais draudziņš vai draudzenīte, ar kuru kopā “būvēt štābiņu” ir visinteresantāk. Laikam ejot mēs izaugam, aizmirstam bērnības draiskulības, un dzīves pieredze mūs norūda saprast, ka nevienam īsti uzticēties bez sevis paša nevar..

Tāpat arī golfā. Instruktori, treneri, Youtube video, var parādīt “kā tas jādara”, tomēr neviens cits Tavā vietā Golfa prasmes rokās, kājas un galvā neieliks. Golfs pēc savas būtības ir ļoti egoistiska spēle, kura pamatā notiek uz ģimenes, darba un brīvā laika rēķina, tomēr tā mazā, maģiskā iespēja uzlabot savu individuālo sniegumu ar katru nākamo sitienu, liek RTM špīleriem ar neapskaužamu regularitāti atgriezties golfa laukumā, slīpējot tehniski grūtāko vēzienu sporta vēsturē.

Nevienam nav noslēpums, ka RTM orgkomiteja tāpat kā lielākā daļa kluba biedru ir introverti egoisti ar anger management problēmām, tomēr paldies Dievam, ir spējuši viens otru atrast, lai saglabātu zināmu daļu naivās bērnišķības, tai skaitā, ieliekot kalendārā svētdien, 25. aprīlī Scramble Cup 2021 JGCH.

Scramble Cup nozīmē, ka visiem “puikām” ir atkal “jāsadraudzējas” ar kādu kaimiņu, vēstuļdraugu, pastmarku biedru, vai vienkārši kolēģi un jāizveido pāris, jeb komanda.

Handikapu pārim (komandai) rēķinās šādi: mazākais HCP x 35%, lielākais HCP x 15%. Katrā pārī katram spēlētājam ir jāveic kā minimums 5 tee-shots, ko uzraudzīs otrs flaitā esošais pāris. Pārējie noteikumi kā klasiskā Scramble formātā.

Pieteikšanās līdz piektdienas plkst.18:00 Golfbox.dk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button