kungi

Martinelli Wine Day

Kungi un dāmas, beidzot Tas notiks. Šo trešdien, 21.04.2021, OZO golfa klubā paredzēta lielākā izcilu vīnu un šampaniešu konsumācija, kāda Latvijas golfa pļavās ir redzēta!

Šo atrakciju, izmantojot savas ekskluzīvās tiesības, ir sarūpējis viens no RTM tour dibinātājiem Gints Zeltiņš, kurš tūrē ar vienbalsīgu biedru lēmumu ir ievēlēts un pilda high HCP arodbiedrības vadītāja pienākumus.

Posma izspēles kārtība – klasiskais stroke neto. Taču, izmantojot izdevību, vīna veikals un romantiskais restorāns Martinelli https://www.martinelli.lv ir sarūpējuši īpašus papildus noteikumus:

Tiks izspēlētas 2 dāvanu kartes, 50 EUR vērtībā katra, vīna veikalā un restorānā Martinelli:

  1. Forest corner (a.k.a. I.Lipsky corner) – labākais netto rezultāts (summa) 3,4,5 bedrēs.
  2. Milgravis corner (a.k.a. A.Kruky corner) – labākais netto rezultāts (summa) 10,11,12,13 bedrēs.

Balvu izspēlē nepiedalās turnīra 1-3 vietas ieguvēji un organizators (G.Zeltiņš)

Ja netto summa ir vienāda vairākiem dalībniekiem, balvu iegūst, tas, kurš ir ieņēmis augstāku vietu turnīra kopējā tabulā, ja arī tas ir vienādi, tad dalībnieks, kuram ir labāks rezultāts attiecīgi 3 vai 13, 4 vai 12, 5 vai 11, un 10 (Milgravis corner). Ja arī visi šie rezultāti ir vienādi, tad tiek mesta monēta, lai noteiktu balvas ieguvēju.

Ja kāds dalībnieks uzrāda labāko rezultātu abās nominācijās, tas saņem vienu balvu, bet otra balva tiek pasniegta Milgravis corner 2. vietas ieguvējam.

Lūgts komentēt spēlētāju izredzes, savulaik par OZO meža Robinu Hudu dēvētais – Igors L. bija skarbs: “Cik mēs neesam redzējuši smaidīgus brašuļus ar 2up ieejam mežā, bet iznākam ar nokārtiem deguniem..”!

Kurš būs čempions, kurš noteiks precīzāku azimutu, lai iznavigētu veiksmīgāk OZO cornerus? Tiekamies trešdien.

Čing-čing!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button