kungi

Lielā Ķivere Vol.1. – Kristaps Krištopans

Pirmā siltā pavasara svētdiena un RTM aizvada 2021. g. pirmo Lielo Ķiveri (white tees), ko profesionālajā golfā varētu pielīdzināt Majors čempionātiem. Ja PGA sezonā tādi ir tikai četri, RTM sportistiem ir paveicies, jo sezonā tiek aizvadīti veseli seši Lielās Ķiveres posmi.

Daudz sķēpu lauzts, cik ļoti un vai baltie izsitieni padara spēli grūtāku..? No vienas puses – garākas distances un jāņem garākas, grūtāk savaldāmas nūjas approach sitieniem, taču no otras puses draivu landing spots plašāks un HCP arī visiem slopējas lielāks. Dažiem baltās, jeb Pro izsitienu vietas uz mirkli ļauj iztēloties, kāda būtu bijusi parasta darba diena ofisā, ja mamma un tētis uz golfu būtu atveduši “pāris mēnešus” ātrāk. Tiem, kam šādu ilūziju nav, ir jāveic mājas darbs, kas šajā gadījumā dažiem liek atmest kaunu un sist lay-up OZO 4; 7; 8, 12 un varbūt pat 14 bedrē un tad ar juviliera tehniku čipot klāt, lai izglābtu PAR vai Bogie. Katram savs.

Lai nu kā būtu, vislabāk ar šo kalambūru šodien tika galā Kristaps Krištopans. Kristaps ir viens no retajiem spēlētājiem, kuram uz katru spēli (neatkarīgi no laukuma) ir Reāls Spēles Plāns, izņemot, protams, tās reizes, kad šāda plāna nav… Daži piemēri – zinot, ka OZO 16. bedre PAR 5 bedre ir viegli sasniedzama ar diviem sitieniem pat no baltajiem, Kristaps neriskē draivu iesist mežā starp 16. un 14. bedri, bet apzināti izspēli vada caur 17. feirveju. Tas pats 17. bedrē, Kristaps neriskē un pirmo sitienu piezemē 16. feirvejā, izslēdzot OZO lielo pīļu dīķi, kurā, starp citu, šodien pabija ne tikai tūres Krusttēvs (divreiz), bet pat tāds taisno draivu robots kā Nikolā (on že Koļa).

Tas, ka šis posms ir motivējošs, un neviens negribēja padoties pierāda šie bezcerīgie, daži pat teiktu amatieriskie, centieni glābt PARus no ūdens Jāņa Spalviņa (nekam nederīgs bogijs):

un Artūra Šenhofa (in your face doubls) izpildījumā:

Kristapam pretī mēģināja spirināties arī Harijs Kovaļevskis, Sergejs Miroļubovs (kurš pēc fronta bija pārliecinošs līdzeris ar -4) un leģionārs Rob Schremp. Tomēr pulveris šiem strēlniekiem samirka, katram savā bedrē.

Rezultātā, varam secināt, ka trešdienas pēriens no tēva, dēlam ir bijis audzinošs un pirmā vieta RTM “meidžorā” godam izcīnīta! Citējot joprojām wannabe itāļu scratch spēlētāju Uldello Šparelli – Bravissimo, Kristapello!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button