kungi

Lielupe Open dominē Krištopans V.

Kamēr LV sieviešu tesnisa izlase lej sviedrus pret indietēm Lielupes tenisa kortos Billijas Džīnas Kingas kausa finālturnīra kvalifikācijā, šī gada pirmais RTM regulārā turnīra posms Jūrmalā (pirms evil rafa ataugšanas) “Lielupe Open” ir aizvadīts.

Laikapstākļi Piņķos +8, bet feels like -2 un rokas stindzina pat ar visiem ziemas cimdiem. Vējš kā parasti – mānīgi izaicinošs, kas it sevišķi par sevi lika manīt it kā “vieglajās” PAR3 bedrēs, kurās gandrīz nevienam no RTM snaiperiem nav rezerves patronu.

Labs starts Kasparam Daugaviņam, kurš pēc septiņām bedrēm līderis ar cienījamu -4. Astotā bedre, pretvējš, diemžēl PAR 5 Kaspars līdz bedrei tiek ar 9 sitieniem.. hokeja terminoloģijā to varētu pielīdzināt lielajam mazākumam 3 vs 5 pret Kanādu, kas rezultējas likumsakarīgā divu ripu “norīšanā” bez reālām izredzēm uz tālāku pozitīvu iznākumu..

Ejot vienā flaitā un Kaspara īso, bet liktenīgo vājuma mirkli redzot, Vilis un Kristaps saprot, ka “punktiem jāpaliek ģimenē”, jautājums tikai kurā, tēva, vai dēla.. Abi līdz šim iet vienādi – katram četri PAR, divi bogiji un pa vienam birdie.

Tā tas turpinās līdz 15 bedrei, kad vecākais nolemj izspēlēt mazu neģēlību un ierādīt vietu atvasei. Kristaps uzliek sev netipiski īsu (~234m) draivu feirwejā, pārsitot bunkurus. Vilis iedzen savējo tikmēr bunkurā. Nesagaidot kamēr tēvs knapi izķeksē bumbu no bunkura Kristaps ar otro ir grīna vidū, un var nesteidzīgi aizpīpēt.. Vilis tikmēr saprot, ka ar tehniku šeit būs par maz un jāķeras klāt uz golfa ētikas robežas balansējošiem trikiem – pārsit pāri grīnam, pretinieku iemidzinot, lai pēc tam piečipotu pie karoga tā, it kā rītdiena nebūtu.. Sacīts darīts – viegls bogijs. Šo nekaunību redzot, Kristaps no 6m vairs sakoncentrēties nevar, un likumsakarīgs bogijs, kas dod +1, ko Kristaps saglabā līdz spēles beigām, izcīnot 2.vietu. Vilis notur -2 un savām 28 uzvarām RTM OZO laukumā pirmo reizi pievieno uzvaru arī savā mājas laukumā JGCH – pelnīti un apsveicam!

Šo svētdien OZO pirmais “meidžors”, jeb Lielā Ķivere (Grand Slam). Baltie tee, vairāk punktu, lielāks stress, kurš ir vīrs, bet kurš vīrelis? Drīz ziņosim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button