dāmas

2. LRTM – Dzirkstošais pavasaris

Pēc sniegotā ievada pagājušajā nedēļā, kuru bija “noorganizējis” www.skibox.lv , kad LRTM golfa sezonas atklāšanās spēle pārvērtās īstā pikošanās, sniegavīru velšanā un sniega eņģelīšu zīmēšanā, vakar LRTM notika pirmais īstais golfa tūres posms.

Paļaujoties uz to, ka šī būs gara, bērdijiem un lielākiem putniem bagāta sezona, visas dāmas ļoti mīļi uz pirmā Teebox sveica OZO restorāns (bučas Jums), sarūpējot dzirkstošus burbuļus. Mēs tiekam lutinātas, bet godīgi sakot, jūtamies to arī pelnījušas 🙂 Trīsdesmit septiņas dāmas uz starta (vairāk nekā LAČ), trijām force majeure, bet atlikušajām tas starta apņēmību un labo garastāvokli nemazina. Jautājums, kurai šis drosmes dzēriens nāca par labu, kurai nē. Kā rāda mūsu pieredze – atteikšanās rezultātus nav uzlabojusi.. 🙂

Par pašām sacensībām runājot – pagājušā gada čempione Agnese sava titula aizstāvēšanu uzsāks tikai jūlijā (ar ko viņu mīļi apsveicam), bet kā tajā teicienā, vieta tukša nestāv. Dāmas LRTM ir sportiski noskaņotas un rādija, ko nu katra par ziemu ir satrenējusies.

Spēles temps pirmajam flaitam 3h 40 min, pēdējam 4h 5 min. Fantastika un acīmredzami spēlētājas izbaudīja LRTM draudzīgo gaisotni, vienlaicīgi saglabājot īstu sportisku garu!

Ar pirmās spēles mandrāžu un starta šampanieša burbuļiem, acīmredzami vislabāk tika galā trīs spēlētājas – Laura Kalniņa (3.v), Aija Veisa (2.v) un Aiva Vīksna (1v).

Laura ir LRTM šis sezonas rookijs, jeb jaunpienācēja, bet uzreiz aizvadīja ļoti pieklājīgu raundu – neto 72 sitieni, kas, jāatzīst, ir labs fundaments un starta punkts nākošajiem posmiem, jo iedos pārliecību par saviem spēkiem un lielākiem sasniegumiem.

Jau ir ierasta lieta kopš pagājušās sezonas, ka LRTM ietvaros spēlētājas spēj sasniegt augstāku koncentrācijas līmeni. Tādēļ ir īpaši patīkami, ja šis dod dividendes un mazākus skaitļus rezultāta ailīte, sasniedzot arī personal best LRTM tūres laikā spēlētajās spēlēs, kā tas izdevās Aijai Veisai. Aija spēli pabeidza – 5! Aija, super! Golfs ir neparedzams, un lai cik labi mēs nespēlētu, ar to var arī uzvarai nepietikt… Aija rezultātā runner up, jeb otrā vieta, taču Aija sevi pieteikusi kā nopietnu pretendenti uz sezonas vienu no favorītēm.

Posma uzvaras laurus un kā pirmā LRTM spēlētāja, kura iegūst ceļa zīmi uz nākamā gada pirmo posmu (Champions only) ar skaistu -6 (un pieklājīgu stroke 89) ir Aiva Vīksna. Aiva aizvadīja tikai savu otro LRTM posmu karjerā, un jāsaka, izdarīja to pārliecinoši -5 jau pirmajā devītniekā, kuru spēja noturēt un kāpināt uz -6 otrajā aplī. Līdz šim ir bijis, ka jaunās spēlētājas sāk labi, bet pēc tam pašas sabīstās no savas labās spēles un otrajā aplī “atrod savu bedri”. Aiva nodemonstrēja čempiones aukstasinību un pēc šķietamas katastrofas 8. bedrē, spēja saņemties un izpildīt birdie 11. bedrē.

Apsveicam un tiekamies 19. aprīlī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button