kungi

Karate, Aikido, Taek-Won-Do < Erado

Svinot ārkārtas stāvokļa atcelšanu Latvijā, RTM kluba biedri trešdien bija izlaisti OZO aplokā padraiskoties sev neierastā formātā – Erado.

Formāts interesants ar to, ka ļauj katram spēlētājam “izdzēst” trīs sliktāk nospēlētās bedrītes. Viss ar mērķi dot iespēju tūres “mazajiem suņiem”, jeb underdog pacīnīties par reālu uzvaru, kuru parasti šiem spēlētājiem liedz viss kaut kas cits, izņemot paša meistarību (piemēram un neaprobežojoties – greenkeepers Mārtiņš, sniegs, rafaello, veca bumbiņa, korozējis sand wedge, zemākas raudzes turnīrā pārāk daudz samazināts HCP un tā tālāk un tā jo projām).

Tūres bomberis (HCP 0,6), bet vienlaicīgi underdog Jānis Spalviņš (neviena uzvara pagājušajā sezonā), pirms spēlēs bija optimistisks: “beidzot arī man ir iespēja, turklāt nebūs jāmeklē Nikolaja un Marsela bumbiņas”.. Jānim 4! birdie pirmajās sešās bedrēs un viens nosvītrots dubultais bogijs. Aizsteidzoties notikumiem pa priekšu – Jāni, tev vēl būs iespēja..

Jānim (un citiem) par nelaimi, no savas jahtas Ķīšezera krastā trešdienas rītā izkāpa un spēles nosaukuma uzbudināts, OZO laukumā ieradās pieredzējušais 2000. gadu Vecrīgas klubu dzīves “melnās jostas” īpašnieks Valdis #Ļoļa Siliņš.

Valdis bija ne tikai uzlicis savu sponsoru piešķirto veiksmes cepuri, bet zem sava Murphy & Nye lietus tērpa visticamāk bija pavilcis apakšā arī savu kimono, jo izrēķināšanās ar sparinga partneriem bija tikpat nežēlīga cik jaunības dienu mohito purināšana vecpilsētā. Valdim pietika nodzēst vienīgos trīs netīšām uzsistos dubultos bogijus, lai izcīnītu 2. uzvaru savā gandrīz profesionālajā golfa karjerā. Pēc spēles masu mēdijiem Valdis, protams, džentelmeniski slavēja pretiniekus, un reizē ar uzsvēra ziemas treniņu nozīmi viņa fiziskajā formā. Proti, Valdis izrādās visu ziemu ir intensīvi spēlējis golfu Spānijas grūtākajā  – Valderrama golfa laukumā, turklāt regulāri to izejot PAR! Viss kas uzvarai RTM Erado esot bijis nepieciešams –  augsta vizualizācijas spēja iztēloties, ka arī OZO Valdim priekšā ir ekrāns, kuru nežēlīgi Valdis bija dauzījis Trackman simulatorā, gatavojoties lielajai dienai. Valdi, tev tas izdevās. Apsveicam!

Dalītajā, otrajā vietā palika Lauris Dārziņš, kurš neskatoties uz fiziskās formas bedri, kas ir dabisks stāvoklis pirms treniņnometnes sākuma š.g. maijā gaidāmajam Pasaules hokeja čempionātam, sasita vērā ņemamus 77 stroke un Andris Sīlis. Godpilnajā trešajā vietā Team Kempinski Jokers – Ingars Andževs.

Tāpat nevar neizcelt Jāni Taukaču, kurš ar vieglu 9 dzelža sitienu 13. bedrē uz brīdi nozaga starmešus, iesitot Hole in One! Jānim šis ir jau otrais Hole in One, un tas ir apliecinājums, ka bez talanta arī golfā sasniegt neko nevar. Bravo!

Kas atliek pārējiem – turpināt trenēties, vai nedarīt neko un kā parasti cerēt, ka šodien aizejot gulēt, rīt jūs pamodīsieties kā labāki golfa spēlētāji. To arī novēlam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button