dāmas

1.LRTM Nedzīvojam Āfrikā

Sals nāks un dzels, sniegs nāks un snigs…

Apsveicu ar to, ka esam palaistas svaigā gaisā! Domas un emocijas jaucas pa galvu un nevaru aprēķināt vai sanāca defekts vai efekts, vai anitreklāma ir labākā reklāma… Esmu no tām, kas netic horoskopam, neiekārto māju pēc fen šui, neiet pie zintniekiem un Delfi izlaiž sadaļu Orākuls.lv. Bet dažkārt sakritības ir tik tiešas kā ar pirkstu acī. Atcerējos ģimenes draugus, kuri puikam ielika no vectēva mantotu vārdu Valdonis, labi negāja. Šoreiz nolēmām iepriecināt golferes samazinot dalības punktus uz pusi, lai sezonas sākums ir viegls, līksms un bez stresa – tātad muguras smadzenes prognozēja  9.bedrītes un jauki, ka posma atbalstītājs ir SkiBox 🙂 ! Tā kā mēs ļoti mīlam SkiBox un izdarījām zibenīgu analīzi, ka GolfBox vienkārši ir jau aizņemts ™, tad turpmāk pastiprināti lietosim jaunizveidoto firmas logo SKIBOX GOLF sport&fashion, lai daba ar mums ir uz vienas nots.

Arī Antarktīdā nē, nāks mūs un cels rīts vasarīgs…

Kā tas viss sākās un par ko izvērtās. Sākās ar to, ka pagājušā gada pieredze nederēja. Klubā bijām nostiprinājuši sev 7 tee time, kas ir diezgan cienījamas ambīcijas uz spēlētāju skaitu posmā. Dāmām. Latvijā. Golfā. Neesmu pārliecināta, ka esmu sastapusies kādreiz ar šādu ciparu turnīros. Prognozes bija vājas un netalantīgas – LRTM savu otro sezonu uzsāka ar skaitlisko rekordu 32, no kurām 9 spēlēja tūrē pirmo reizi ever! Grandiozs sākums!!! Jau pagājušajā sezonā cildināju meitenes par viskautko, bet ka uz starta izies visas 32 un nevienai nepiemetīsies kāda liga redzot laika prognozes tiešus un nepārprotamus norādījumus no plkst 15:00 90% lietus šaltis, kas ap 17:00 pārvērtīsies sniegpārslās tomēr ir cieņas, solidaritātes un pašaizliedzības žests. Pašsaglabāšanās instinkts nav vispār! Vistrauslākā meitene visā tūrē (vārdos nesaucot) no devītā grīna ar palēcieniem un laimes atblāzmu sejā knapi stūma ratus un kliedza: es nemaz neesmu nosalusi, iedomājies!!! Ja vien mums būtu dota kaut niecīgākā teorētiskā iespēja pabeigt spēli uz 18tā grīna – mēs to būtu izdarījušas 🙂 ! Pa visu šo trako atgadījumu burzmu daži pamanījās uzrādīt sarkanus score  – Laura Kalniņa vienubrīd bija sasniegusi -5, laukuma out daļā… Sarkanajos arī Sigita Kalniņa, Daiga Puisīte un Andra Mauriņa. Komentāri pilnīgi lieki. Spēles temps nevainojams. Atkalredzēšanās prieks patiess!  Uz atkalsatikšanos ar apkampieniem gaidīsim.

Kā jau allaž dzīvojam Ķīšezera maliņā … /K.Dimiters/

Paldies mūsu sezonas atbalstītājam SKIBOX GOLF un personīgi Dzintaram Lerhim par dāsnu dāvanu klāstu visas sezonas garumā un savas nominācijas izveidošanu, kas ir sezonas jaunums LRTM!  Un vēl starpsezonā pateicoties SKIBOX GOLF esam tikušas pie Kjus LRTM tūres krekliem un esam parādā košus foto ar skaistajām meitenēm. Gaidām vasaru un sauli!

Šogad kā ierasts par mājas laukumu sauksim Ozo golfa klubu, kur tiksimies katru pirmdienu. Trešdienās profesionālās iemaņas slīpēsim Jūrmalas GK un dosimies izbraucienos uz tik mīļo un omulīgo Reiņa GK – arī šīs sezonas jaunums. Ar dažādiem pārsteigumiem dalīsimies pakāpeniski, jo tādu būs tiešām daudz!

Sākam gatavošanos un pieteikšanos 2.LRTM posmam, kas it kā būs pirmais. Pieteikšanās tūres posmiem Golfbox, tūres nolikums, kalendārs un cita noderīga informācija www.milgravis.com. Turnīra koordinators Agnese.

Pieseko Instagram kontam #racetomilgravis, Ieva Masaļska ģenerē postus, laikus un šērus!

P.S. Nezinu vai pieminēt, ka RTM puišu sadaļa glauni nogāja laukumu bez laikapstākļu briesmām un kluba mājā mūs satiekot novēlēja jauku spēli ar smaidu uz lūpam un līdzjūtību acu skatienā 🙂 !

Pirmdien tiekamies?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button