kungi

RTM Tour Grand Opening (ERADO update)

Jauna sezona!

Jaunas un jau pazīstamas sejas, uzlaboti noteikumi (Marshals), jaunas somas, puteri, draiveri, wedgi (RTM stāvot kājās aplaudē MK par šo), lielas ekspektācijas un strauji pavērsieni. Šis viss kā jau parasti raksturo RTM sezonas sākumu. Viena lieta ir nemainīga – katrs no 40 spēlētājiem bija pārliecināts, ka šodien uzvara būs viņa…

Salāgot gribēšanu ar varēšanu izdevās tikai dažiem. Edmunds Jansons (a.k.a Steady Eddy) spēli iesāka agresīvi. Ticis pie visnotaļ respektabla HCP 3,9 Edmunds saviem faniem vilties nelika un ķērās burkānam pie lakstiem jau ar pirmo bedri, izpildot birdie (RTM saukts arī par Kiss of Dad). Frontu Edmunds pabeidza ar 36 sitieniem. Varam tikai izdarīt minējumus, kas Edmundam notika Back 9, kurā sakrājās 42 sitieni.. Iespējams “vecā vaina” un Edmunda draivi atsitās pret spēkā pieņemošos vēja sienu, vai arī un, visticamāk, tas ir slavenais pirmās bedres birdie lāsts.. un rezultātā tikai dalītā 6-10 vieta.

Edmunda un arī sava šīs sezonas jaunā sponsora pozitīvi uzlādēts OZO ieradās Armands Tripāns, kurš bija ielozēts pēdējā flaitā. Atlocīja piedurknes un Frontā 35 sitieni. Pašam droši vien šķita, ka this will be the day (laukums PAR vai pat zem) un, iespējams, citā dienā tā arī būtu, taču šodien Armandam bija trīskārša slodze – cīņa ar sevi, laukumu un vēl atsevišķās golfa aprindās bēdīgi slaveno Mārupes grupējumu.. Tūres jaunuļi vēl nezina, kas šie par “dārzniekiem”, bet spēlējot pret Mārupi ir jātur slodze, jo šie puiši ne tikai spēlē un spēlē labi, bet paralēli apdullina pretiniekus ar paņēmieniem, kuriem līdz šim pretoties ir varējis tikai retais.

Rezultātā Armanda lapa uz vakara pusi sāk iekrāsoties tumši zila (kritums no -5 uz -1), ko nekavējoties steidz izmantot vecais lapsa kūmiņš Andris Keisels un pēkšņi no nekurienes puterē 18. bedrē uz uzvaru… 1cm… Daudz vai maz? Tik tehniskā sporta veidā kā golfā ļoti daudz.. Rezultātā cīņa par pirmo vietu pārceļas uz pārspēles OZO 13. bedrīti, kurā piedalās uzreiz trīs spēlētāji – Armands Tripāns, Andris Keisels un Vilis Krištopans, kurš neskatoties uz aizkulišu cīņām Kempinski ķēķī, tomēr ir spējis atrast arī spēles pavedienu un visus tūres gailēnus, kuri iepriekšējā vakarā tūres Whatsapp čatā nekaunīgi atļāvās vecmeistaru izaicināt, apklusināja bez variantiem.

Pārspēlē – Armands, šķiet, atguvis spēkus un iešauj pārliecinošu birdie, izcīnot fantastisku uzvaru! Apsveicam!

Trešdien RTM Tour jaunums – ERADO formāts. Tas pats stroke netto, bet ar mazu twistu – katrs spēlētājs drīkstēs dzēst (nosvītrojot “Erase” Game Book) trīs sliktākās bedrītes (izņemot pēdējo), par to paziņojot uzreiz pēc neveiksmīgi izspēlētās bedres.

<–Ilustratīvs piemērs –> RTM spēlētājs Kristaps, kurš pazīstams arī kā Long John (Daly) draivera virtuozs, sev netipiski OZO 1 bedrē raida ļoti labu un tālu draivu pa labi, kurš visticamāk atsitas pret Rimi veikala jumtu.. Kristaps pabeidz bedrītes izspēli ar provizorisko bumbu un rezultātā dubultais bogey. Viss Kristapa (HCP 2) ir iztērēts, taču Kristapam ir tiesības paziņot par bedrītes rezultāta dzēšanu, un tā neies ieskaitē.

Pārējo laukumu līdz 18. bedrei, pateicoties vēl divu bogey nosvītrošanai, Kristaps nospēlē PAR, taču 18. bedrē Kristaps, sitot no dzeltenajiem Tee, mēģina uzdraiverēt uz greena, un iesit šoreiz pa kresi mežā, kurā pēc paša vārdiem: “ziloņi iet nomirt“. Rezultātā Kristaps 18. bedrē apēd trīskāršo bogey. Šo rezultātu vairs nevar dzēst un rezultātā Kristaps pabeidz spēli ar netto +1 un dalīto 5-8. vietu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button