Uncategorized

Mēs zinām, ko Tu (Mairi) izdarīji pagājušajā weekendā

Kamēr visa Latvija, elpu aizturējusi, seko līdzi, kā Ēģiptes ūdenslīdējiem izdosies izkustināt konteineru gigantu, kurš nobloķējis Suecas kanālu,  ledus ir sakustējies arī pašmāju dīķī (lasi – JGCH pļaviņā).

Tūres sekretariātam pirmie pavasara gulbji ir iesūtījuši savus treniņu raundu rezultātus un – teiksim tā – nekādu pārsteigumu. Visu ziemu ilgstošais restlings ar ekskluzīviem vīniem, craft aliem, televizoru un executive vakara uzkodiņām ir atstājis nospiedumus arī uz LV golfa nūju tehnikas gigantu sportisko formu..

Tūres undercover aģenti pirms weekenda valdei ziņoja par novēroto driving range, kurā viens Latvijas čempions demonstrēja it kā ļoti plūstoši izkoptu/uzlabotu tehniku un ievērojamas distances pat pretvējā, bet… Tāpat kā dzīvē – arī golfā izmēram (lasi – distancei) nav nozīme un visu izšķir tehnika.

Pagaidām filigrānākais “tehnārs” ir iezīmējies Mairis Vīnšteins. Mairis weekendā uzsita labāko stroke neto – 73, jeb 81 tīrajā strokā (Maira personal best Jūrmalā ir stroke 77).

No vienas puses, šķiet, “nothing special”, bet ņemot vērā, ka Jūrmalā bija tāds pats dēmonu vējš kā ASV Austin Country club, kurā norisinājās RTM asociētās līgas PGA Dell Match play sacensības (sk: https://www.pgatour.com/news/2021/03/28/billy-horschel-buries-match-play-demons-win-wgc-dell-technologies-match-play-austin.html), cepuri nost un kāju virsū! Mairis ne par velti visu janvāri ir pavadījis Dubaijā, kur bez nekādas veiksmes palīdzības apklusināja visus austrumzemju pretiniekus www.golfmatchplay.com finālā. Nenoliedzami Mairis šobrīd ir formā, jo kā rakstīts pašā JGCH recepcijā – golfs, tā nav veiksmes spēle!

Par citām lietām runājot – RTM valde ir patīkami pārsteigta par lielo iesniegumu skaitu kluba biedru statusa iegūšanai šai sezonai. Drīz mājaslapā sadaļa “Kluba biedri” tiks ievietoti visi, kuri ir iestājušies RTM Tour biedrībā un fani beidzot varēs aplūkot savus elkus arī digitālajā vaigā.

Priecīgas tuvojošās Lieldienas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button