kungi
Trendojas

RTM 10. jubilejas sezonu gaidot

Dārgie Brāļi un Māsas Pandē… Golfā!

Tāpat kā pēc katra slaisa agri vai vēlu seko huks; katrai nūjai ir divi gali un katram marķierim ir divas puses.. arī mēs nākam pie Jums ar divām ziņām – klasiski – vienu sliktu, vienu labu un pāris jaunumiem!

Sāksim ar slikto – esam spiesti ziņot, ka neskatoties uz RTM valdes nolīgto augsta profila ārpakalpojuma lobistu, stratēģistu un politisko tehnologu pieliktajām pūlēm pārrunās ar MK un Krīzes Vadības padomi, RTM nav izdevies panākt ārkārtas stāvokļa atcelšanu Latvijā, kas ļautu sporta sacensības atsākt RTM iecerētajā kalendārā…

Arī 2020. gada RTM čempionam un MVP Nikolajam K. ar sava titula aizstāvēšanu būs jāpagaida

Tas nozīmē, ka ar sekošanu līdzi oficiālajām RTM sacensībām visiem tūres karstasinīgajiem faniem ir pacietīgi jāpagaida, gluži tāpat kā ar siltu laika iestāšanos, svara nomešanu, algas pielikumu pašreizējā darba vietā un visbeidzot arī ar… vakcīnu…

Labā ziņa – visi labākie Latvijas golfa laukumi ir atvērti!

Licencētiem tūres spēlētājiem tas dod tiesības uzsākt gatavošanos sezonas oficiālajiem mačiem treniņu režīmā atbilstoši individuāliem grafikiem, ievērojot RTM dietologu, psihoterapeitu un fizisko sagatavotības treneru izstrādātos norādījumus un valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus!

Tūres redakcija katru dienu saņem neskaitāmus e-pastus un zvanus ar līdzjutēju jautājumiem, kad šis “bezpriģels” beidzot beigsies. Šeit gribētos citēt neseno ASV prezidentu: “It’s going to disappear. It is disappearing”. RTM valde pilnībā pievienojas šim izsvērtajam un argumentētajam viedoklim un tic, ka sezona drīz būs pilnās burās, ļaujot tālāk runāt pašiem spēlētājiem ar saviem darbiem un nedarbiem.

Faniem un fanēm, spēlētāju radiniekiem un kolēģiem tikmēr jāapbruņojas ar pacietību, vai arī pašiem jārāpjas ārā no pandēmijā izsēdētajiem dīvāniem un jāpamēģina labāko spēli pasaulē ar bumbiņu un četrpadsmit nūjām.

Šogad RTM tūrei paliek 10 gadi!

Pašiem šķiet, ka sasniegts vērā ņemams vecums, un bez patosa iedziļinoties vēstures annālēs – ir iegūta neatsverama pieredze, noorganizēti Pasaules Russian Standard čempionāti, izaudzināti daudzi scratch spēlētāji, Latvijas amatieru čempioni, puišeļi ir norūdīti par vīriem, bet tāpat ir arī garā vājie, kuri nav izturējuši, salauzti likteņi, nepiepildītas cerības un tā tālāk, un tā joprojām..

Tūres krusttēvam, Marekam, vārdi nav jāmeklē: “Golfs ir dzīve”.

Tomēr objektīvi paskatoties uz kopējo bildi – 10 gadi nav nekas. RTM it tikai tās attīstības sākumā un pieticīgais mērķis – padarīt golfu par sporta veidu Nr. 1 Latvijā vārētu teikt, sākas tagad. Proti, ieklausoties RTM juridiskā padomnieka Ivara nepārtrauktos brīdinājumos un ieteikumos, RTM 2021. gada 22. martā ir reģistrēta LR biedrību un nodibinājumu reģistrā. Ar šo soli sporta biedrība “RTM Tour” šobrīd pilnībā pakļaujas GDPR, NILLTPFNL, LGTBQXYZ un citu zvēru likumiskajām prasībām. Vēl jo vairāk ar Latvijas Golfa Federācijas 2021. gada 25. marta lēmumu RTM Tour ir uzņemta federācijā un RTM ir apņēmusies būt aktīvs LGF biedrs, palīdzot tai attīstīt nospraustos mērķus.

Ar RTM Tour statūtiem un rekvizītiem var iepazīties šeit. Būtiski, ka ikvienam spēlētājam, kurš atbilst RTM statūtiem ir tiesības un pienākums iestāties biedrībā, samaksājot gada licenci EUR 50 un kļūt par tās ikgadēju biedru, lai oficiāli piedalītos prestižākajā amatieru golfa tūrē uz Austrumiem no Berlīnes un sniegtu savu mazo artavu golfa attīstībā.

RTM čempiona un MVP balva (labākajam stroke spēlētājam) šogad solās būt īpaši grandioza, tāpat kā sezonas Galā pasākums. Bet par to jau ziņosim citā reizē.

Trīs vārdos rezumējot – biedr, stājies iekšā!

Prozit!

Back to top button