Uncategorized

Ladies RTM vs RTM 2020

Kauliņi ir mesti!” teica Romas konsuls Gajs Jūlijs Cēzars

Kauliņi ir mesti!” teica Romas konsuls Gajs Jūlijs Cēzars, kad 49. gadā pirms mūsu ēras 10. janvārī veda savu komandēto leģionu pāri Rubikonas upei. Tolaik, tas nozīmēja vēl neredzētu uzdrīkstēšanos…

Līdzīgi 1927. gada 3. jūnijā notika pirmais starpkontinentālais Ryder Cup turnīrs, kurā sacentās Eiropas labākie golferi pret ASV labāko golferu komandu, pēdējiem izcīnot pārliecinošu 9 ½ : 2 ½ ,uzvaru.

Un tā nevar būt nejaušība, ka tieši pēc 93 gadiem, 4 mēnešiem un 9 dienām, jeb 11.10.2020 Ozo golfa laukumā notika pirmā nopietnā sadursme starp ļoti ambiciozām un skaistām Latvijas golferēm un vairāk nekā pārliecinātiem golfa džentelmeņiem.

Dāmas meta izaicinājumu kungiem un kungi šo izaicinājumu vaļsirdīgi pieņēma – noskaidrot, kura komanda (lasi LRTM vs RTM) sezonas noslēgumā match play formātā spēs parādīt labāko sniegumu. 

Sacensību balva – gods, slava un ceļojoša trofeja, kura no šīs dienas kļūs par ikgadēju tradīciju, ieņemot būtisku vietu Latvijas golfa rudens kalendārā un nopietnu kairinājumu jebkuram sevi cienošam golferim/ei Latvijā, savu sportisko formu pakārtot, tā, lai iekļūtu RTM vai LRTM Top8 pēc Lielā finālā.

LRTM challengers –Agnese Freimane, Evita Bādere, Ieva Masaļska, Irina Koldunova, Līva Legzdiņa, Daiga Puisīte, Kristīne Kriviša – Asare, Vita Priedīte.

RTM mandatory defenders –Nikolajs Keņins, Marsels Vapne, Svens Dinsdorfs, Rob Schremp, Uldis Sangovičs, Arvis Zeile, Kaspars Freimanis, Reinis Miljons.

Kopējais PHCP 141 vs PHCP 38! 
 
Svētdiena, agra pēcpusdiena OZO Golf Club, atdzesēts prosseco, uzkodas, kopbilde, lieliska atmosfēra, trīs bumbas fairway, viena krūmos (RTM kapteinim) un the game is on!
 
Sākums graujošs un, šķiet, RTM kapteiņa pirmsspēles uzstādījums – 8:0, jeb nekāda sēdēšana aizsardzībā, nekādu lay-up short PAR4 un totāls uzbrukums karogam, puišus ir motivējis. Pēc kopā nospēlētām 3 bedrēm tikai LRTM čempione Agnese no dāmu konkurences ir vadībā pār savu oponentu Nikolaju 1UP; Ieva un Vita – all square pret Rob un Reini. Pēc 7 bedrēm skats līdzīgs – Daiga pārņēmusi vadību pret Arvi, Irina tikmēr izlīdzinājusies ar Svenu, bet Vita joprojām nelaiž vaļā Reini. Pārējie džeki pārliecinoši 2-4 UP pār savām oponentēm..
 
Underdog (lasi otrais no “vājākajiem”) flaits nonāk uz 8. bedres un kapteiņa asistents Arvis nolemj, ka jāņem spēlē savās rokās un jāuzmundrina komandas biedri, vienlaicīgi ar cieņu demoralizējot pretinieku.
 
Arvis, izvelk savu uzticamo, 2014. gada modeļa Titleist draiveri, un pārliecinoši ar smaidu sejā raida bumbu autā! Arvja pretiniece Daiga (vēl nezina Arvja slepeno plānu) pragmātiski iet pakaļ PAR, vai sliktākajā gadījumā netto PAR, domās jau ierakstot 2UP.. Tomēr, tālāk notiek šķietami neiespējamais – Arvis ar nākamajiem trim viegliem dzelža sitieniem (pēdējais no 124m) iesit bumbiņu bedrē un viegls PAR, puteri atstājos somā.. Pēc spēles lūgts komentēt šādu “izgājienu”, Arvis bija lakonisks: “Redzēju līniju, pārējais jau bija tehnikas jautājums”.
 
Šādu šķietamo nekaunību redzot, RTM leģionārs un hokeja džentelmenis Rob, kurš iet Arvim aiz muguras, saprot, ka neko mazāk kā birdie 8. bedrē viņš nevar atļauties. Sacīts – darīts, un pēc birdie 8. bedrē, amerikāņu leģionārs pabeidz Front 9ar 36 sitieniem. Pa ceļam gan Rob daudz uzzināja jaunu par sevi skaidrā Latviešu valodas hokeja leksikā no savas oponentes Ievas, bet Rob blefs ar izlikšanos, ka Latviešu valodu nesaprot, šoreiz palīdzēja un laukumu pieveica kā īsts virtuozs –  70 sitieniem.
 
Jāuzteic Vita un Daiga, kuras tiklīdz pretinieki Reinis un Arvis pieļāva mazāko kļūdu – to uzreiz izmantoja un likumsakarīgi vienīgās no LRTM sastāva uzvarēja savus mačus!

Gala rezultāts 6:2 RTM labā, bet kluba mājā visi priecīgi un tiek noslēgts nodomu protokols – nākamgad Clash of Titansrīkot, iespējams, divas dienas – pirmajā scramble foursome, ļaujot visiem iesildīties un uzstādīt kopā jaunus rekordus, bet saldo ēdienu atstājot uz otro dienu – izspēlējot nervus kutinošo matchplay.
 
Dāmas jūs esat lieliskas un tieši tas, kas pietrūka RTM franšīzei; džentelmeņi, paldies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button