dāmas

PIRMĀS LADIES RTM TŪRES SEZONAS NOSLĒGUMS – WOW!!!

​Vēsturiskās, pirmās Ladies RTM (LRTM) sezonas Lielais Fināls atnesa visu – kulmināciju, izaicinājumu, intrigu, vilšanos, spožu atrisinājumu.. burbuļi, zibšņi, sumināšana un pārsteigumi!

14.09.2020. ir svētku sajūta! Gribas visiem sagādāt svētkus. Paņemta atvaļinājuma diena. Vēlas brokastis. Karsta kafija. Vakara scenārijs. Programma. Prezentācija. Daudz čata. Pidžamā… Jāuzkrāmē autotransports. Rati, golfa soma, kastes, dāvanu kartes, piezīmes, nevar izlemt – tātad vairākas kleitas, attiecīgi vairāki apavi, attiecīgi pusskapis citu sīku, bet svarīgu detaļu… 

Starts!

Vakara programmā atklāšanas runa – Mareks Nemme, RTM dibinatājs & CEO. Saslimis. Bet atbildīgs un mūs pārējos pasaudzēs – tagad ar to joki mazi. Kādam Mareka vietā jāsaka atklāšanas runa, valdes čatā – no reply. Klusums. Labs meģinājums… un 😊😊😊… Mareka atklātās RTM dibināšanas peripētijas, tradīcijas un novēlējumus LRTM tiek uzticēts atreferēt tūres dibinātājai Aijai 🙂

Dalībnieku pulks – 30 apņēmīgas golferes neliek vilties, ne pašām dāmām, ne tūres vilcējiem, ko smalki dēvē par valdi. Lielā Fināla izspēles nosacījumi līdzīgi kā LPGA dod priekšrocību stroke sitienu izteiksmē tām spēlētājām, kuras tūres visa regulārā turnīra posmus spēlējušas prasmīgāk un stabilāk, iekrājot tik ļoti vajadzīgos punktus, lai Order of Merit ierindotos LRTM kopvērtējuma TOP 9. Attiecīgi čempionāta regulārās sezonas uzvarām bagātākā spēlētāja Irina Koldunova spēli sāka ar -6, Daiga Puisīte ar -4, Vineta Ruka ar -3, Ieva MasaļskaIndra Eniņa un Kristīne Kriviša – Asare ar -2, Veronika Kima-Zeile, Ineta Rēvalde un Līva Legzdiņa ar -1.

Pārējām grūti nācās pieņemt faktu, ka pa sezonu nekas nav “sastrādāts” un būs jācīnās no nulles punkta, kas varēja šķist pat bezcerīgi, bet vai mēs tāpēc raudājām, mēs paņēmām un… gājām uz tee box ar labu garastāvokli, cīņassparu un spītu kabatā, jo golfā viss ir iespējams, un, aizsteidzoties notikumiem pa priekšu, pat 6 sitienu vadība, negarantē čempiona kausu! 

Lielā Fināla atklāšanas sitiens – aptuveni stundu pirms līderu flaita – tūres otrai dibinātājai – Agnesei Freimanei (regulārā turnīrā padsmitā vieta.., par ko, protams, neliela vilšanās sajūta) – drošs, tāls draivs, jo pie sevis pirms turnīra nolemts, ka lai kā arī nebūtu, svarīgākais ir šo visu izbaudīt. Rezultātā viegls PAR un -1, kas vienmēr ir patīkams sākums. Agnese ar dažiem nejaušiem doubliem OZO grūtākajās bedrēs, (kas uzreiz tiek izlaboti ar PAR nākamajās), līdz 12 bedrei iet salīdzinoši stabili un -1 tiek saglabāts..

Pa to laiku, uz starta jau devies līderu flaits – Irina, Daiga un Vineta. Irina sāk apņēmīgi un pēc pirmās bedres PAR jau -7, kamēr Daigai un Vinetai spēles sākums neizteiksmīgs un mīnuss sāk dilt jau ar pirmajām bedrēm..
Iznākot no OZO “meža” ar PAR, Irinai joprojām drošs -7. Seko OZO 5. bedre, kurā Irinai vairs nav sitiens, un ne no kurienes – piezogas nevajadzīgs bogijs! Tālāk seko dubultais bogijs vēl vieglākajā 6. bedrē un dubulto bogiju vilciens piestāj arī OZO grūtākajā 7. bedrē!! 

Līderu flaitam nonākot pie astotās bedres izsitiena, Irinai jau vairs tikai -3, kas liecina par neticamo, līdz šim nevainojamā Šveices pulksteņa ieķeršanos. Blakus uz 13. bedres atrodas tūres sākotnējais underdog, jeb pirmais flaits ar Agnesi (-1), Veroniku (-1). Jūtot un pat burtiski, caur nedaudzajiem krūmiem, kas norobežo 8. un 13. bedru izsitienus, redzot līderes apmulsumu, Agnese ar pitču uzliek closest to pin – viegls bērdijs, kamēr Veronika pēc “šausmām” uz 12. spēj atgūties un viegls netto Berdijs. Agnese pielīdzinās Irinai -3, Veronikai – 2 un medības var sākties!!

Veronikai 14. bedrē un paralēli Irinai 8. bedrē PAR, tikmēr Agnesei mistisks 3puts. Sākas spēle, kā amerikāņu kalniņi – dažām kā parasti, dažām nervi kā striķi, zažims[1] (leksika aizgūta no RTM puišu vārdu krājuma).
Pirms 18 bedres Veronikai -4, paralēli Irinai uz 11. jau atpakaļ -5, Agnesei -3. Vīri mājās stresā glauda un refrešo ekrānu, ķer validolu.. Agnese aukstasinīgi izpilda PAR 18., pielīdzinās Veronikas -4 un abas priecīgi iekārtojas restorānā. Forši Veronikai un Agnesei, kas gāja pirmajā flaitā – sēž ap stūri terasē. Ne kleitu uzvilkt, ne Prosseco nobaudīt. Mīnus 4 ir mīnus 4…:):):)! 

Tikmēr Irinas pulksteņa zobrati, kuri pēc izbīļa front 9 bija atsākuši griezties, ieķērās vēlreiz un šoreiz, diemžēl, liktenīgi – doubls 12. un 13. bedrē, quadruple 14. un cīņa vairs tikai par 4. vietu, kas tiek saglabāta, jo 3. vietā ar strong finish, izpildot back 9 par 7 sitieniem mazāk nekā front 9 – Evita Bādere, kura arī turnīru sāka no beigu gala, bet beidza ar -1!

Grūti sadalīt uzmanību starp burbuļiem Ozo restorānā no MAK IT, Leaderboard Golfboxā un dreifēšanu starp kluba māju un 18to grīnu. Meitenes apkārt sarodas kā allaž skaistas un spilgtas, bet šodien it īpaši! Visas kopā gaidām svētku vakaru un papildus atrakciju sekojot 10tā posma tradīcijām mums sarūpē Agnese ar Veroniku – pārspēle par LRTM Čempiona titulu 2020 uz 13tās! Krēsla pieklājīga. Katra izdara savu pirmo sitienu – Veronika mazliet par garu rafā starp grīnu un bunker. Agnese ar nelielu izbīli noliek bumbiņu tūlīt pāri ūdens malai forgrīnā. Veronikai nelabs čips, bumba paliek rafā. Ar otro piegājienu, lai arī cik labs tas būtu, no augšas bumbiņas ripojumu nav iespējams apturēt. Agnese izdara labu mēģinājumu paliekot dažus cm līdz bedrītei. Veronika dodas apsveikt draudzeni, bet Agnese grib dzirdēt to patīkamo skaņu un izdara darbiņu līdz galam. PARs! Skan fanfaras kā apliecinājums tam, ka golfs ir neparedzams, neaprēķināms, intriģējošs un neatminams. Un mēs atgriezīsimies laukumā risināt šo mīklu rīt, parīt, brīvdienās, nākammēnes, nākamo sezonu… Un tāpēc mēs spēlējam golfu un iesakām arī jums, ja vēl šaubāties!

Tagad visas svinēt!

Kronēsim LRTM pirmās sezonas PIRMO ČEMPIONI Agnesi Freimani!!!! Visforšāk ir pārspēt pašam sevi un pārsteigt sevi! Supermeitene! Next task single hcp, ko novēlam Tev piepildīt!!!

Veronika vice-miss! Veronikai papildus titulam sezonas lielākais hcp kritums starp dalībniecēm  LRTM 2020 izspēles laikā – hcp samazināts par 9.6! Jūs taču saprotiet cik mega daudz tas ir!!! Un tad vēl finālā -4! Wow!

Atskatīsimies kas paveikts un kalsim nākotnes plānus, mutuļosim sarunās, smiesimies, baudīsim kompāniju un svinēsim dzīvi! Tālāk seko slēgtā daļa tikai aicinātiem viesiem…:). 

Ielūgumos norādīts līdz 22:00. Ups – nopriecājamies kriiiietni ilgāk. Sorry, Ozo restorāna personāls, mēs Jūs mīlam!

Paldies visām meitenēm, kas atbalstīja tūres ideju un piedalījās. Un paldies Agnesei, Veronikai, Ivitai par lielisko komandu, idejām, enerģiju un šim pasākumam veltīto laiku divu mēnešu garumā! Ar Jums ir forši!

Milzīgs draudzīgs apskāviens LRTM Lielā Fināla atbalstītājiem – ģenerālsponsoram MAK IT un personīgi Arvim Zeilem un Veronikai Kimai Zeilei, lieldraugam Alkoutlet un personīgi Imantam Rendeniekam, Reiņa Golfa klubam un personīgi Olavam Legzdiņam un Līvai Legzdiņai, Jurmala Golf Club&Hotel un personīgi Kristapam Krištopanam, White Beach Golf Club, kompānijai Solutions un personīgi Gintai Ozoliņai un Charly Mel un visiem, kas domāja labas domas! 

Pēc skatītāju pieprasījuma priekškars vēl nav kritis – tiekamies LRTM after-party Minnie Mouse līdz pat golfa sezonas beigām!

Tūrei būs būt! Tas ir nolemts! Gaidām kopā LRTM 2021!
P.S. RTM tūrei nākamgad apaļa jubileja 10 gadi – meitenes, mēs taču būsim, vai ne? 😊

[1] Aizguvumi ir sastopami ikvienā valodā. Sabiedrības vēsturiskās attīstības gaitā starp dažādu valodu runātājiem izveidojas ekonomiski, politiski un kultūras sakari. Sakariem arvien paplašinoties un padziļinoties, pieaug vārdu aizgūšanas iespējas. Nevēlamos aizguvumus no citām valodām sauc par barbarismiem. LRTM tūres valde pilnā sastāvā izsvērs šī aizguvuma iekļaušanu LRTM vārdnīcas 2021. gada izdevumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button