dāmaskungi

Viss, kas Tev jāzina par LIELO FINĀLU (papildināts – HCP)

Pēc mokošas gaidīšanas un neziņas, tik tikko sākusies, šī neparastā Race To Milgravis 9.sezona pavisam negaidīti sasniegusi savu finišu! Nedēļas nogalē, 26.-27.septembrī tiks aizvadīts Centrālās un Austrumeiropas nozīmīgākais turnīrs – RTM LIELAIS FINĀLS! Lai slinkākos tūres spēlētājus un līdzjutējus izglābtu no rakāšanās pa tūres noteikumiem, šeit īss apkopojums par visu, kas šī turnīra sakarā jāzina.Pieteikšanās Lielajam Finālam ir atvērta līdz piektdienas vakaram plkst. 16:00. Dalība Lielajā Finālā ļauta vienīgi spēlētājiem, kas līdz Lielajam Finālam aizvadījuši ne mazāk kā 8 posmus (parasti tie ir 10 posmi, bet, par cik šī ir saīsinātā sezona, arī prasītais posmu skaits ir mazāks).

Lielo Finālu katrs spēlētājs iesāks ar rezultātu, kas atkarīgs no sezonas kopvērtējumā ieņemtās vietas:

Sezonas kopvērtējuma līderis sāks ar -12. 
2. vieta ar -10
3. vietas ar -8
4. vieta ar -7
5. vieta ar -6
6.-10. vieta ar -5
11.-15.vieta ar -4
16.-20.vieta ar -3
21.-25.vieta ar -2
26.-30.vieta ar -1
30+ vieta ar Even.

Neatkarīgi no spēlētāju skaita priekšā, kas nespēlē, spēlētājs turnīru uzsāk ar punktu skaitu, kas pienākas par sezonas kopvērtējumā ieņemto vietu, Piemēram, ja pēc sezonas kādam ir 5.vieta, bet spēlētāji no 2. līdz 4.vietai Lielajā Finālā nepiedalītos, tik un tā attiecīgais spēlētājs Lielo Finālu sāktu ar -5.

Interesanti – lai gan līdz sezonas finišam palicis vēl tikai viens turnīrs, uz kopvērtējuma līdera godu un iespēju Lielo Finālu sākt ar komfortablo -12 pretendē uzreiz 4 spēlētāji (Nikolajs Keņins, Sergejs Miroļubovs, Vilis Krištopans un Arnolds Čulkstēns). Tāpat vēl ir vairāki ļoti spēcīgi spēlētāji, kas šogad joprojām ir bez uzvarām un nav attiecīgi kvalificējušies nākamās – jubilejas sezonas atklāšanas jeb Čempionu posmam! Tādi ir, piemēram, Svens Dinsdorfs, Māris Gulāns, Igors Lipskis, Alex Pāvulāns, bet, piemēram, tādi leģendāri spēlētāji kā Ivars Grunte un Andris Keisels šogad vēl ne reizi nav kāpuši uz goda pjedestāla! Ir par ko pacīnīties pēdējā posmā.

!!! Lielo Finālu visi spēlētāji spēlē ar tā brīža aktuālo HCP !!!
(iepriekš nolikumā tika noteikts, ka LF spēlētāji spēlē ar HCP, kas fiksēts fināla nedēļas pirmdienas rītā, taču ņemot vērā jauno HCP sistēmu un IT specifiku, šis punkts vairs nebija realizējams, tāpēc tika pieņemts lēmums šo punktu mainīt un spēlēt ar aktuālajiem HCP)

Turnīra 1.diena tiks aizvadīta Ozo GK laukumā no Baltajiem tee. Starts plkst. 12:00 saskaņā ar izlozi.
Turnīra 2.diena tiks aizvadīta Jūrmala GK laukumā no Dzeltenajiem tee. Starts plkst. 10:00 saskaņā ar kopvērtējumu. Līderi laukumā dosies pēdējie. 

Dalības maksa Lielajā Finālā – 40 EUR par abām dienām kopā. Tā visa tiks novirzīta Lielā Fināla 2.dienas rezultātu balvu fondam. Neatkarīgi no tā, kā spēlētājam veicies turnīra 1.dienā, atsevišķā ieskaitē ies rezultāts tikai par 2.dienu. 

Pēc 2.dienas sacensībām spēlētājiem tiek dota īsa atpūta un plkst. 17:00 sākas Lielā Fināla bankets un apbalvišana. Viss Jūrmala GK restorānā (2.stāvā). Bez RTM Čempiona un MVP tiks apbalvoti un vērtīgas balvas saņems spēlētāji arī vairākās citās kategorijās. Par banketu spēlētājiem nav atsevišķi jāmaksā, tas tiek segts no RTM budžeta.

UZMANĪBU!!!
Jau no šīs trešdienas posma stājas spēkā jauns ētikas noteikums. Ja spēlētāja bumbiņa pēc sitiena šķērso iedomātu perpendikulāru līniju, kas vilkta no priekšā spēlējoša spēlētāja, spēlētājam, kas izdarījis šo sitienu pienākas sods 50 EUR apmērā. Ja tas RTM tūres ietvaros noticis atkārtoti, spēlētājam tiek piemērots 100 EUR sods un viņš tiek diskvalificēts no nākamajiem 3 RTM posmiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button