dāmas

10.LRTM posms nakts plīvurā

The worst club in my bag is my brain. Domāju ar šo sākt vai beigt… Sākt, jo tie, kam nepareizās nūjas nav golfa somā plūc laurus un uzvaras rezultātus ierakstot sarkaniem cipariem! Tie kam golfa aprīkojums par smagu vai nu somā vai kur citur – atgriezties pie pirmā teikuma…:):):)! 

Šodien veros logā tumšos mākoņos un lietus šaltīs. Priecājos par otrdienu. Vakar pārbaudījām vai esam gatavas rudens golfa sezonai, jo rudens Latvijā garš, mēdz būt tieši līdz pavasarim. Vai drēbītes pareizās sapirktas, vai lietussargi darba kārtībā. Pirmajātee boxāflaita sarunas par tumšo mākoņu gubu, kas iet garām uz ezeru, jo vējš pūš pavisam uz otru pusi. Pierunājam sevi. Uzmundrinām. Pie pirmā grīna pirms puterēšanas visas komplektējam lietus kamuflāžu no somām ārā – velkam, stiepjam, šņorējam. Trešajā bedrē visu veicam pretējā virzienā mēģinot tikt ārā no lietus biksēm ar spaikiem kājās, atstājot spaikus kurpju zolēs nevis bikšu oderēs… Nav viegli. Veikli nesanāk. Īsāk sakot lietus uz 10 min! 

Bet kas mums šodien izvērtās par dienu! Dažam tūres valde deva atļauju traumas rezultātā un ar ārsta sertifikātu braukt ar golfa kartu, jo skaidra lieta – lauzts pirksts jau nav iemesls nespēlēt golfu. Principā aptaujājot golfmīļus varētu sastādīt medicīnas diagnožu katalogu ar kādām ligām var spēlēt golfu – ar visām! Izņemot, protams, ūdens celī…:):):). Nesajauciet te nav stāsts par Latvijas Armijas karavīriem, bet par golfa meitenēm, kas ikdienā nēsā Amoralles kleitas, Halmanera kurpes un Laudera rotas. Neiet kopā? Paskatieties vai pie brokastu galda jums blakus nesēž kāda līdzīga – varbūt ir vērts nopirkt golfa setu?

Sākam šādi, bet kā pabeidzām – bijām pēdējais flaits 16ajā sapratām, ka pārspēle ir ļoti, ļoti tuvu. Indra Eniņa un Anda Vaišļakluba mājā ar -4 gaida vai Daiga Puisīte ar -3 pēc 17tās spēs sakoncentrēties un izraut uzvaru ar bērdiju pēdējā tāpat kā iepriekšējā posmā Arta? Vai gluži pretēji – ļaus sudden death izspēlēt duelī. Daiga izvēlējās vidusceļu un 18tajā ar PAR pievienojās uz pārspēli pabeidzot raundu ar -4! Attiecīgi mums tajā pēdējā flaitā ir tikai statistu loma un atbildība, attiecīgi saprotam, ka principā ir dziļa krēsla un atlikušas divas bedres – jāskrien, lai pārspēle varētu notikt līdz “melna nakts zemi klāj”. Pulkstens 20:00, mums finišs. 

Šo mirkli mēs gaidījām un cerējām visu sezonu – mēs tikām apbalvotas ar action pēdējā 10.tūres posmā! Pie mums ciemos ieradies arī tūres sponsors Pullman Riga Old Town 5* direktors Valdis Vanadziņš personīgi! Kopā lielā ļaužu masā dodamies uz Ozo laukuma “mīlamāko” bedrīti ar draudzīgo numuru 13…:) No kurienes ļaužu masa? Meitenēm uz tūri līdzi brauc vīri un citi ģimenes locekļi, lai darba dienas vakaru pavadītu spēlējot golfu LRTM tūres “dāmu vīru” kompānijā un sagaidītu savas meitenes pēc golfa tusiņa, ļautu iedzert vīnu bārā un droši nogādātu mājās. Golfs ir kolosāls – absolūta ģimenes sadarbība, sinerģija, atbalsts, nekāda Venēra un Marss! Plūsmai uz 13to pievienojas arī citi no Ozo restorāna, kas saprot tēmu! Tumsa ņemas biezumā. Un šovs var sākties! Pirmā uz tee box Daiga – šaubu nav – grīns, labs grīns 4 m no karodziņa. Otrai vārds profesionālākajai no trijotnes – Indrai. Grīns. Trešā tee boxā Anda – grīns, labs grīns 5 m. Pirmais puts Indrai gar bedrītes malu apstājas 1 m aiz. Otrā puterē Anda un skatītāji noelšas – bumbiņa apstājas bedrītes vidū uz malas… Trešajai vārds Daigai, puts nav veiksmīgs, bet Indra un Daiga paveic savu ar otro putu. Visām PAR! Atpakaļ uz tee boxu…:). Principā spēlētāji var redzēt bumbiņu uz tee kociņa, skatītāji pēc dzirdes, lidojumu un piezemēšanos no tee box- no way:):):). Pūlis palīdz kā var. Izspēles kārtība iepriekšējā. Daiga – ūdens mala pie grīna, Indra – grīns precīzi turpat, kur pirmajā mēģinājumā, Anda – ūdens mala pie grīna. Meitenes paspiež roku, skatītāji uzgavilē pateicībā par piedzīvojumu un skaisto cīņu! Tāds burvīgs dienas noslēgums! 

Anda Vaišļa otro reizi tūres laikā pierādīja precizitāti 13tajā bedrītē (nebūt nenospēlējot visus 10 tūres posmus…) paņemot nearest to pin into flag area! Aplausi!

Mums vēl ir ko pieminēt! Alkoutlet kā mūsu pastāvīgais atbalstītājs šoreiz ar dāvanām sumināja trīs īpašas meitenes – Evitu BāderiVizmu Pūci un Kristīni Krivišu-Asari. Un sumināja par golfa trakumu…🙂 Meitenes nedēļas nogalē sestdien un svētdien Reiņa trasē spēlēja golfa maratonu ar cienījamiem rezultātiem, pat godalgotiem vai tuvu tam. Golfa maratons Reinī nozīmē 2 dienas pa četriem 9 bedrīšu laukumiem dienā (t.i. 2 x 4 x 9 = 72, 36 bedrītes dienā). Un – ne mirkli nekavējoties, nākamajā dienā ierodas uz LRTM posmu turpināt golfu. Bravo!!! 

Valdis Vanadziņš ar balvām lutināja citas tūres dāmas – ļauties spa burvībai un gourmet baudām. Paldies Valdi – bija prieks iepazīties! Solāmies nesavtīgi dalīties golfa zinībās:)!

Un tagad gatavojamies LIELAJAM FINĀLAM UN SEZONAS NOSLĒGUMA BALLEI nākamo pirmdien 14.09. spēli sākam agrāk, pirmais tee box 14:20. Sumināšana un lustes saskaņā ar informāciju ielūgumā, lūdzu R.S.V.P. līdz 11.09.2020.

Pieteikšanās līdz svētdienas vakaram plkst. 18:00 Golfbox, tūres nolikums www.milgravis.com.
Spēlējam, ballējam, neguļam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button