dāmas

9.LRTM posms ir nosvinēts

Foršā pirmdienas pēcpusdiena pavadīta Ozo golfa laukumā labā kompānijā un azartiskā spēlē ar kārtējo nepiepildīto cerību uz sudden death. Bet par visu pēc kārtas – mūsu turnīra formāts, organizācija un atmosfēra turpina piepulcināt LRTM komūnai jaunus dalībniekus, nu jau pat no pašas Vidzemes pērles Valmieras!:). Šoreiz trīs jaunas dāmas tūrē izmēģināja savus spēkus – viena azartiska no Valmieras, viena titulēta Latvijas golfere ar pierunāšanas spēku “atvilkta” atpakaļ golfa laukumā un viena jauna, jauka dāma, kas paņēma pirmo prīzi!
Rīts rādījās tā nekas, diena izvērtās tā, ka, atklāti sakot, gaidīju privātas ziņas dažādos formātos ar dažādiem iemesliem… Nekā nebija – neviena ziņa, neviena nevilka lūpu, visas, kas Start listē, iznāca tee boxā savā starta laikā. Runāts – darīts! Ar Jums meitenes var iet izlūkos un sēdēt ierakumos – es Jums saku…! Ziniet cik mēs bijām? Neticēsiet – tikpat cik puišu RTM 30 gab.:)!!! Mums tāds mazs meždusobojčiks. Bet mēs rēķinām procentos no kopējā spēlētāju skaita Latvijā klasificējot pa dzimumiem – un mums tīra vinne:):):).

Laukumā man mazliet deja vu sajūta – precīzi 12.bedrītē labs gāziens no augšas, atkal 10 minūšu garumā, 13.bedrītē salokam lietussargus un 14ajā ķeram skaistus fotomirkļus ar diviem pilniem varavīksnes lokiem Ķīšezerā, kur vienam skaidri saskaitāmas visas septiņas varavīksnes krāsas!

Uzziņai – skolas mācību gadu uzsākot: esi gurdāks par pirmklasnieku!

Varavīksne ir optiska parādība atmosfērā, kuru rada Saules staru laušana un atstarošana krītošos lietus pilienos. Krāšņā loka ārējā mala ir sarkana, leņķis 42°, turpretī iekšējā — violeta. Pārējās krāsas izvietojušās atbilstoši tā loka gammai. Dažkārt var novērot blakus jeb sekundāro varavīksni ar pretēju krāsu izvietojumu. Tā rodas, kad saules gaismas stari atstarojas lietus pilienā divas reizes. Varavīksnes centrs vienmēr atrodas uz taisnes, kas iet caur Sauli (Mēnesi) un novērotāja aci, pie tam pretējā virzienā no saules, tādējādi vienlaicīgi redzēt sauli un varavīksni nav iespējams. 

Tātad vienu nozīmīgu notikumu mēs jau pieminējām. Bija arī cerība uz sudden death, bet uzvaras liktenis tika izšķirts laukuma 18ajā bedrītē. Leaderbordā top 1 Ineta Rēvalde ar -6 labā kompānijā Ozo restorānā (šķiet vīnu nemalko…) izdara savu izvēli ēdienkartē, laukumā tikai viena, kas var iejaukties vietu sadalē tūres jaunpienācēja Arta Paula Ruciņa ar -6 pēc 17tās. Ja Arta pabeigtu 18to ar bogey – visām būtu jādodās uz 13to. Jāraizējas, protams, būtu tikai divām 🙂 – pārējām svētki un izklaide, bet… Arta bija pārliecinoša ar birdie izšķirošajā brīdī! Pirmo reizi LRTM Leaderboard augšējā rindiņā -8! Ineta – Tava uzvaras diena vēl būs! Godpilno trešo vietu izcīnīja apbrīnojamā lēdija Lidija Gavrilova ar -4! Suminām! 

Paldies atbalstītajiem TRENTINI un personīgi Marekam par kopā būšanu un pleca sajūtu! Tiekamies Strēlnieku ielā 8!

Paldies Alkoutlet par izturību, bagātīgām dāvanām katrā posmā un – neviens nav sūrojies par sāpošu galvu!:)

Gatavojamies 10.LRTM posmam – noslēdzošajam 2020.gada sezonas posmam pirms Lielā Fināla. Baudām dzīvi kopā ar Alkoutlet pasaules vīnu dažādībā!

Nākamais posms tiek rīkots sadarbībā ar Pullman Riga Old Town 5* viesnīcu un tās direktora Valda Vanadziņa atbalstu! 

Pieteikšanās līdz svētdienas vakaram plkst. 18:00 Golfbox, tūres nolikums www.milgravis.com.

If you wish to hide your character, do not play golf.
Mums nav ko slēpt. Līdz pirmdienai!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button