2020dāmas

8.LRTM posms – cerība uz sudden death

Šī gada tūre pārliecinoši iesoļojusi nobeiguma fāzē ar skatu uz Lielo Finālu. Par to liecina ne tikai datums kalendāra lapiņā, bet arī rezultātu tablo. Saulaina, silta pirmdienas pēcpusdiena pulcināja kopā nu jau ierasto 20+ dalībnieču skaitu un vasaras lietus mākonis mūs uzdrīkstējās traucēt nepilnas bedrītes izspēles garumā. Slapjš lietussargs un bikses gan bija jānes līdzi atlikušo laukuma daļu. Par rudens tuvošanos liecina arī saules staru leņķis 13tajā, kur labi jāuzsit un tad jādodas skatīt bumba uz čuteni 😊.

Šoreiz jutām, ka radam spiedienu jaunajiem spēlētājiem laukumā, kas izgājuši tieši pirms mums vai mistiskā kārtā “iekļuvuši pa vidu” par ko paši gan neatzinās. Starta flaits noķēra trešajā bedrītē un lēmums pārvietoties uz laukuma citu daļu tika pieņemts pirms 6tās, jo cenšamies turēties viens flaits pie otra kā preču vilciens…

Un nav jau tā, ka pavisam ļoti esam koncentrējušās spēlei – vērojam dabu, apkārt notiekošo, sveicinām laukumā sastaptos. Domājam. Domas. Viena no tām – diametrāli pretēji lēmumi viena mērķa sasniegšanai. Tas par vīru golfu, jo meitenes parasti ceļā negadās ejot pret spalvu. Tā nu spriežam, ka varbūt jāaizņemas taktiskie risinājumi, jo rezultāti puišiem iespaidīgāki. Taču viņi regulāri nāk mums pretim 8tajā un ar mums kopā 9tajā – spēlējot 12to. Pavada mūs 12tajā un iet pretējā virzienā, kad mēs uz 10to, bet zēni uz 9to. Dodās mums pretim 9tajā paši ar skatu uz 10to. Tā nu krustojamies bumbas meklējot. Kura ir pareizā stratēģija? Domājam, Domas. Bet spēli spēlējam savējo. Pagaidām. Varbūt kāds pateiks atbildi.

Tā cīnoties ar sevi, golfu un sāncensēm esam aizvadījušas lielisku raundu Leaderboard pirmajā ailē lepni piefiksējot -6 un turpinot rakstīt sarkanus ciparus līdz pat 8ajai rindiņai. Laukums noiets gan laukuma PAR, gan 2 x zem 80 un vairākas atzīmējušās ar mazliet virs.

Šeit skaitļu analīze par izgaisušajām cerībām uz sudden death. Vēl ir laiks, vēl ir laiks, vēl ir laiks…. precīzi 2 posmi un Lielais Fināls, lai kārtīgi pakutinātu nervus!

Posmu apņēmīgi iesāka Veronika Kima-Zeile -7 pēc 13 bedrēm, un principā var teikt, ka Veronika visu darīja pareizi.. Pieredzējušos līdzjutējus bažīgus darīja vien raibā Veronikas kartiņa, kas demonstrēja pilnu buķeti – daudz PAR, viens bērdijs, pāris bogiji, doubs, tripls.. Diemžēl, un kā jau to ne reizi esam piedzīvojuši, cāļus skaita rudenī (lasi – pēc 18. bedres). 14 bedrē Veronikai “sniegavīriņš” un no strong finisha šoreiz varētu teikt, ka pieticīgs -2. 

Kas nesanāca Veronikai, izdevās viņas flaita biedrei Ievai MasaļskaiIeva – tas vienkārši ir sports, raksturs un daile! Garš berdija puts 13. bedrē Ievai deva ne tikai -6 izlīdzinoties ar Veroniku, bet acīmredzami deva pārliecību, ka viss vēl priekšā. Atlikušajā nogrieznī Ieva pierādīja, ka ar psiholoģisko noturību viņai viss kārtībā. Izpildot 3 netto PAR, vienu nejaušu doublu un pēdēja bedrē pārliecinošu PAR, Ievai deva viena sitiena pārsvaru pār otrā vietā esošo Evitu Bāderi, un nodrošinot ilgi gaidīto un godam nopelnīto pirmo uzvaru LRTM. Godpilno vicečempiones titulu izcīnīja straujā progresa līknes augšupejas fāzē esošā Evita Bādereno Avotiem ar -5. Dalītā trešā vieta ar -3 stabilitātes iemiesojumam Daigai Puisītei no Viesturiem un īstenai golfa fanei Vizmai Pūcei no Reiņa. Aplausi Agnesei, Skaidrītei un Veronikai par -2!

Stāsts par LF norisi sekos atsevišķā reportāžā šīs nedēļas laikā, lai uzkurinātu intrigu un atvērtu acis, ja kāds domā par zaudētām cerībām uz titulu un pasētām iespējām! Lai piedalītos Lielajā Finālā jābūt nospēlētiem vismaz 3 tūres regulārajiem posmiem. Fināls 14.09.

Kas ir golfs – smags darbs, hobijs, patvērums  vai izklaide, lai paliek katra paša ziņā. Bet to, ka prieks tas ir kopā būt nav apstrīdams! Un ja ar mums kopā ir mūsu draugi, itāļu dizains, Jaunzēlandes vīni un Beļģu šokolāde pateicoties apavu salonam LaScarpa, lielajam draugam Alkoutlet, kur var atrast šo to labu, kas nav citviet un Sergejam Miroļubovam personīgi, tad vakars ir izdevies neskatoties uz plusiem vai mīnusiem rezultātu kartītē!
Gatavojamies 9.LRTM posmam. Ar mums kopā legāls vīns no Alkoutlet Itālijas noskaņās un 
Pieteikšanās līdz svētdienas vakaram plkst. 18:00 Golfbox, tūres nolikums www.milgravis.com.

Golf is calling and i must go!

Tiekamies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button